TÜM ÇALIŞANLAR İÇİN SAĞLIKLI VE GÜVENLİ ÇALIŞMA ORTAMI İSTİYORUZ!
[ genç-İMO STANDINA YAPILAN SALDIRIYI KINIYORUZ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

ANA SAYFA   İLETİŞİM   ARAMA   genç-İMO ÜYE GİRİŞİ TMMOB

İMO ANA SAYFA


genç-İMO Ana Sayfa

29 MAYIS 2020, CUMA   

 

genç-İMO STANDINA YAPILAN SALDIRIYI KINIYORUZ

    Yayına Giriş Tarihi: 08.11.2018  Güncellenme Zamanı: 08.11.2018 11:09:04  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 08.11.2018 11:08:55

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi`nde yeni üye alımı ve genç-İMO tanıtımı yapmak için açılan standımız ikinci gününde bir grup tarafından saldırıya uğramıştır

genç-İMO STANDINA YAPILAN SALDIRIYI KINIYORUZ

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi`nde yeni üye alımı ve genç-İMO tanıtımı yapmak için açılan standımız ikinci gününde bir grup tarafından saldırıya uğramıştır.  Saldırı sırasında üyelerimizde fiziksel bir olumsuzluk olmamış ancak kadın arkadaşlarımıza cinsiyetçi sözlü tacizde bulunulmuştur. Öncelikle Bülent Ecevit Üniversitesi genç-İMO Temsilci ve üyelerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

genç-İMO,  ülkemizin her yerinde şubeleri, temsilcilikleri olan İnşaat Mühendisleri Odası`nın gençlik örgütlenmesidir. genç-İMO inşaat mühendisliği bölümü olan hemen hemen her üniversitede örgütlülüğü olan hiç bir dili, kültürü, inancı, cinsiyeti ötekileştirmeden ülkemizin tüm renklerini bünyesinde barındıran ve inşaat mühendisliği bölümü öğrencilerinin akademik, sosyal ve kültürel gelişimini sağlamayı, mesleki haklarımızın korunmasını ve genişletilmesini kendine görev bilmiş bir örgütlülüktür.

Gücünü bilim ve teknikten alan örgütlülüğümüz bu gerici saldırılar karşısında bir adım geri atmadan bağımsız, eşit ve demokratik bir ülkede bir arada kardeşçe yaşamı savunmaya devam edecektir. Bülent Ecevit Üniversitesi`nde üyelerimize yönelik gerçekleştirilen saldırıyı kınıyoruz.
Bilimin ışığı karanlığı yenecektir.

genç-İMO 10. Dönem Konseyi


Tüm Genç İMO - Haberler »

Bu 08.11.2018 gününden itibaren 268 defa okunmuştur.

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.