NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ OĞUZELİ BELEDİYE BAŞKANI MEHMET SAİT KILIÇ VE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİNDEN `HAYIRLI OLSUN` ZİYARETİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

15 ARALIK 2018, CUMARTESİ   

33

OĞUZELİ BELEDİYE BAŞKANI MEHMET SAİT KILIÇ VE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİNDEN `HAYIRLI OLSUN` ZİYARETİ

    Yayına Giriş Tarihi: 07.03.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 07.03.2018 10:16:57  Yayınlayan Birim: GAZİANTEP ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 07.03.2018 10:16:05

Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, Oğuzeli Belediyesi Başkan Yardımcısı ve Belediye Meclis Üyeleri 13.Olağan Kurul ve Seçimler sonrası 2.kez Başkan seçilen İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Başkanı Gökhan Çeliktürk ve Yönetim Kuruluna “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulundular.

Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, Oğuzeli Belediyesi Başkan Yardımcısı ve Belediye Meclis Üyeleri 13.Olağan Kurul ve Seçimler sonrası 2.kez Başkan seçilen İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Başkanı Gökhan Çeliktürk ve Yönetim Kuruluna "Hayırlı Olsun" ziyaretinde bulundular. 
Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.
İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Başkanı Gökhan Çeliktürk, 13. Dönemde çalışmalarına daha hızlı tempo ile devam edeceklerini belirterek Deprem Master Planı hakkında bilgi verdi.


Okunma Sayısı: 48

Gaziantep Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır