NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZDAN CUMHURİYET HALK PARTİSİ ŞEHİTKAMİL İLÇE BAŞKANLIĞINA İADEYİ ZİYARET ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

22 NİSAN 2019, PAZARTESİ   

50

ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZDAN CUMHURİYET HALK PARTİSİ ŞEHİTKAMİL İLÇE BAŞKANLIĞINA İADEYİ ZİYARET

    Yayına Giriş Tarihi: 25.05.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 28.05.2018 08:59:58  Yayınlayan Birim: GAZİANTEP ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 28.05.2018 08:59:23

İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Yönetim Kurulumuz Cumhuriyet Halk Partisi Şehitkamil ilçe başkanı Umut YILMAZ ve İlçe Yönetim Kurulunu ziyarette bulunmuştur.

İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Yönetim Kurulumuzdan Cumhuriyet Halk Partisi Şehitkamil İlçe Başkanlığına iadeyi Ziyaret Gerçekleştirdi. İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Yönetim Kurulumuz Cumhuriyet Halk Partisi Şehitkamil ilçe başkanı Umut YILMAZ ve İlçe Yönetim Kurulunu ziyarette bulunmuştur. Gerçekleştirilen ziyarette; Şehrimizdeki kaçak yapı,İmar, Ulaşım,Altyapı,Üstyapı ile ilgili sıkıntılar ,İnşaat girdilerindeki fiyat artışları, Şehrimizdeki yeşil alanlar ve deprem ile ilgili konular hakkında görüşmeler yapılmıştır. Cumhuriyet Halk Partisi Şehitkamil ilçe başkanı Umut YILMAZ gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Şube başkanımız Gökhan ÇELİKTÜRK ve Yönetim Kurulumuza teşekkürlerini iletmiştir. Ziyarette konuşan şube başkanımız Gökhan ÇELİKTÜRK, odanın faaliyetleri hakkında bilgi verirken,Belediye meclis üyelerinin belediyelerdeki imar itirazlarının ve açılan mahkemelerin kurumsal olarak yapılması ve takip edilmesi gerektiğini,bireysel yapılan itirazların ve mahkemelerin parti teşkilatları tarafından kontrol altında olamamasının partiler adına sıkıntıya sebebiyet verebileceğini belirtmiştir.


Okunma Sayısı: 50

Gaziantep Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır