TÜM ÇALIŞANLAR İÇİN SAĞLIKLI VE GÜVENLİ ÇALIŞMA ORTAMI İSTİYORUZ!
[ KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ genç-İMO BULUŞMASI ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

20 EYLÜL 2020, PAZAR   

7

KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ genç-İMO BULUŞMASI

    Yayına Giriş Tarihi: 23.10.2019 00:00   Güncellenme Zamanı: 07.11.2019 17:45:50  Yayınlayan Birim: GAZİANTEP ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 07.11.2019 17:46:21

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesinin düzenlediği “Günümüz Dünyasında Gelişen Teknolojiler ve İnşaat Mühendisliği” konulu panele konuşmacı olarak Yönetim Kurulu Başkanımız Gökhan Çeliktürk ve Şube Sayman Üyemiz Selçuk Soysüren katılmışlardır.

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesinin düzenlediği "Günümüz Dünyasında Gelişen Teknolojiler ve İnşaat Mühendisliği" konulu panele konuşmacı olarak Yönetim Kurulu Başkanımız Gökhan Çeliktürk ve Şube Sayman Üyemiz Selçuk Soysüren katılmışlardır.

Meslektaş adaylarımızın ve Mühendislik Fakültesinin Öğretim Görevlileri tarafından İnşaat Mühendisliği ve TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Genç İmo yapılanmamız hakkında Yönetim Kurulu Başkanımız tarafından bilgilendirmeler yapılmıştır. Panel sonunda Kilis 7 Aralık Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kemal DELİHACIOĞLU tarafından Yönetim Kurulu Başkanımız sayın Gökhan ÇELİKTÜRK ‘e plaket takdim edilmiştir.

Toplantı sonrası Yönetim Kurulu Başkanımız Üniversitedeki Öğrenci kulüplerinin stantlarını ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etmiştir.


Okunma Sayısı: 22

Gaziantep Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.