TÜM ÇALIŞANLAR İÇİN SAĞLIKLI VE GÜVENLİ ÇALIŞMA ORTAMI İSTİYORUZ!
[ KORKUT KÜÇÜKCAN’A VEDA TÖRENİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

15 AĞUSTOS 2020, CUMARTESİ   

20

KORKUT KÜÇÜKCAN’A VEDA TÖRENİ

    Yayına Giriş Tarihi: 17.11.2019 00:00   Güncellenme Zamanı: 22.11.2019 10:15:03  Yayınlayan Birim: GAZİANTEP ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 22.11.2019 10:12:55

Değerli Meslektaşımız Korkut KÜÇÜKCAN’A veda töreni Şube hizmet binamızda yapılmıştır. Törene çok sayıda meslektaşımız, sevenleri ve ailesi katılımıştır. Çok duygulu anların yaşandığı törende Sevenleri, Meslektaşları Korkut KÜÇÜKCAN hakkında duygu ve düşünceleri ve anılarını paylaşmışlardır.

 

KORKUT KÜÇÜKCAN`a VEDA TÖRENİ


Değerli Meslektaşımız Korkut KÜÇÜKCAN`A veda töreni Şube hizmet binamızda yapılmıştır.
Törene çok sayıda meslektaşımız, sevenleri ve ailesi katılımıştır. Çok duygulu anların yaşandığı törende Sevenleri, Meslektaşları Korkut KÜÇÜKCAN hakkında duygu ve düşünceleri ve anılarını paylaşmışlardır.


Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Gökhan ÇELİKTÜRK`ÜN yaptığı konuşma;

"Bugün burada genç yaşta görevini yapmak isterken aramızdan ayrılan değerli kardeşimiz, meslektaşımız, canımız, Korkut KÜÇÜKCAN`I ebedi yolculuğuna uğurlamak üzere toplanmış bulunmaktayız.
Mesleğini icra ederken iskelenin çökmesi sonucu meydana gelen göçük altında kalan İnşaat Mühendisi Korkut KÜÇÜKCAN, meslektaşımız olmaktan öte çok değerli bir dostum, kardeşimdi. 
Olayın duyulmasından itibaren onu göçük altından kurtarmak için tüm dostları, meslektaşları, inşaat çalışanlarımız, Arama kurtarma görevi olan veya olmayan kurumlar, firma çalışanları ve itfaiye ekipleri saatlerce yoğun çaba gösterdik. Ama maalesef onu kurtarmayı başaramadık.

Göçük altında sadece Korkut kardeşimiz değil, tüm Gaziantep olarak hepimiz kaldık!

Çaresizlik dedikleri duyguyu çok kötü bir biçimde tecrübe ettik. Onu kurtarmak için çok hızlı geçen o 34 saat boyunca çırpındık. Ancak, olmadı, başaramadık, Korkut`umuzu, canımızı kurtarmayı başaramadık. 
Genç yaşta kaybettiğimiz Korkut kardeşimiz camiamızda çok sevilen, başarılı onurlu dürüst bir mühendisti. Gerek mesleki alandaki başarıları, kişiliği ve karakteriyle örnek bir insandı. Daha gerçekleştirecek çok projesi, çalışma isteği, enerjisi, heyecanı ve hayalleri vardı. Hepsi yarım kaldı...
Olayın meydana geldiği cami inşaatı ve kurtarma çalışmaları ile ilgili çok sayıda yanlışlıklar, eksiklikler var. Söylenecek, konuşulacak, sorgulanacak çok konumuz var. 
Ancak acımız büyük. Acımız taze. Yüreğimiz yanıyor. Canımızdan bir can gitti. 
Elbette Odamız, Korkut kardeşimizi ebedi istirahatgahına uğurladıktan sonra, acımızı yaşadıktan sonra, her türlü yasal girişimlerde bulunacak, sorumlularının hesap vermesini sağlayacaktır. 
Korkut kardeşimize Yüce Allah`tan rahmet, kederli ailesine ve tüm camiamıza da sabır diliyorum. Hepimizin başı sağ olsun. Mekânı cennet olsun. Dedi.

Tüm sevenlerinin ve meslek camiamızın başı Sağolsun..

 


Okunma Sayısı: 50

Gaziantep Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.