NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ 46. DÖNEM KAMU VE ÖZEL SEKTÖR ÇALIŞANLARI KOMİSYONU ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL ERİŞİMİ   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

20 ŞUBAT 2020, PERŞEMBE   

43

46. DÖNEM KAMU VE ÖZEL SEKTÖR ÇALIŞANLARI KOMİSYONU

Dönem seçiniz:

Komisyon Hakkında

 

Dosyalar

 

Komisyon Üyeleri

HÜSEYİN KUZU
BAŞKAN
e-Posta:

1982 yılında Ordu`da doğdu. 2004 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2004-2009 yılları arası özel sektörde çalıştı. 2009 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Yapı Anabilim Dalında Yüksek Lisansını bitirdi. 2009 yılında askerlik görevini tamamladıktan sonra 2009-2012 yılları arasında İzmir Şubesi`nde Örgütlenme Sekreteri olarak çalıştı. 2014-2016 yılları arasında İMO İzmir Şube Yönetim Kurulu üyeliği ve İMO Kamu ve Özel Sektör Çalışanları Komisyonu üyeliği görevini yürüttü. 45. Dönem İMO İzmir Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesidir. 2012 yılında kamuda çalışmaya başladı. Halen bu görevini sürdürmektedir.

MÜNEVVER TETİK
RAPORTÖR
e-Posta:

BEHZAT BİRİNCİ

e-Posta:

ALİ OSMAN DORUK

e-Posta:

ALİ AYTAÇ AYDEMİR

e-Posta:

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

HIDIR ERKOÇAK

e-Posta:

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

KAZIM SİNGİL

e-Posta:

EMİNE FUSUN SÜMER

e-Posta:

İstanbul doğumludur. 1982 yılında Yıldız Üniversitesi`nden mezun oldu. Mezuniyetinden bugüne kadar özel sektörün önde gelen firmalarında; proje, teklif hazırlama ve kontrol mühendisliği, uluslararası mühendislik-müşavirlik firmalarında 12 yıl proje yönetimi üzerine çalıştı.  SÜMER, yurt içi ve yurt dışındaki projelerde; teknik müdür, proje direktörü, proje koordinatörü, proje müdürü olarak görev almaktadır. İMO İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu`nda 39 ve 40. dönemlerde (Yedek) ve 41. dönemde yönetim kurulu üyeliği yapmıştır.

 

SABRİ İNCE

e-Posta:

1985 yılında Ankara`da doğdu. 2008 yılında Ege Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2008-2010 yılları arasında İMO İzmir Şubesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2011 yılında çalışmaya başladığı İller Bankası A.Ş.`de teknik uzman olarak görevine halen devam etmektedir.

EVREN KORKMAZER

e-Posta:

Muş doğumludur.2008 yılında Mustafa Kemal Üniversitesi Mimarlık Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Üniversite sürecinde Genç-İMO deprem ve depreme dayanıklı yapı araştırma topluluğu çalışmalarında aktif olarak yer aldı. 2008 ile 2010 tarihleri arasında özel bir şirkette kontrol mühendisi ve şantiye şefi olarak çalıştı. 2010 -2013 yılları arasında ortağı olduğu firmada mühendislik hizmeti yapan KORKMAZER, İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi 44. ve 45. Dönemde Yönetim Kurulu Üyeliği (Yedek) yapmıştır. Halen bir kamu  kurumunda çalışmaktadır.


 

Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi

HÜSEYİN KAYA
e-Posta:

Mazgirt doğumludur. Orta Doğu Teknik Üniversitesinden mezun olduktan sonra çeşitli yurtiçi ve yurt dışı projelerinde; proje mühendisi, teknik müşavir, şantiye şefi, proje müdürü ve genel müdür olarak görev yapmıştır. Yapı Denetim Yasasının yürürlüğe girmesinden itibaren, 2013 yılına kadar ortağı ve yöneticisi olduğu bir yapı denetim kuruluşunda görev yapmıştır. Şu anda yurt dışı teknik müşavirlik hizmetleri vermektedir. İMO Ankara Şubesi 41, 42 ve 43. Dönem Yapı Denetim Komisyonu üyeliği ve başkanlığı, İMO Genel Merkez 43 ve 44. Dönem Yapı Denetim Komisyonu üyeliği ve başkanlığı, İMO 3. Yapı Denetim Sempozyumu Düzenleme Komitesi Başkanlığı görevlerinde bulundu. Yapı Denetim Kuruluşları Birliği Genel Başkanlığı görevini yürüttü. İMO 45. Dönem Yönetim Kurulu Sekreter Üyeliği görevinde bulundu. İyi derecede İngilizce ve konuşma düzeyinde Arapça bilmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.