İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

24 TEMMUZ 2021, CUMARTESİ   

11

YARINLARIMIZI BERABER İNŞA EDECEĞİMİZ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNÜ SEÇEN GENÇLERİMİZLE DAYANIŞMAK TEMEL SORUMLULUĞUMUZDUR

    Yayına Giriş Tarihi: 09.08.2020 00:00   Güncellenme Zamanı: 07.08.2020 14:55:52  Yayınlayan Birim: GAZİANTEP ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 07.08.2020 14:47:02

İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi olarak biz de bugün başlayan tercih süreci boyunca mesleğimizi tercih eden gençlerimize elimizden gelen tüm desteği vereceğiz.

YARINLARIMIZI BERABER İNŞA EDECEĞİMİZ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNÜ SEÇEN GENÇLERİMİZLE DAYANIŞMAK TEMEL SORUMLULUĞUMUZDUR


Bugün itibariyle üniversitelerin tercih dönemi başladı. Yaklaşık iki buçuk milyon gencimiz sınava girdiler. Mühendislik bölümleri de öğrencilerin en çok tercih etmek istediği bölümler arasında yer alıyor. İnşaat mühendisliği de bu bölümler arasında hayati bir yer tutmakta.
 İnşaat mühendisliği; yaşamımızın her alanını doğrudan ilgilendiren ve aslında doğrudan kamu yararı için çalışan bir meslek olarak, öğrenciler için hem birçok fırsatı hem de ciddi sorumlulukları beraberinde getiriyor. Her ne kadar yıllar içerisinde yeterince akademik kadrosu olmayan apartman üniversitesi politikaları sebebiyle aşama aşama niteliksizleştirilmeye çalışılsa da halen ülkedeki en önemli meslek dallarından biri. İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi olarak biz de bugün başlayan tercih süreci boyunca mesleğimizi tercih eden gençlerimize elimizden gelen tüm desteği vereceğiz.

Birlikte daha güzel yarınlar inşa edebilmek için gelecekteki meslektaşlarımız olan gençlerimizi, kendi öz örgütü olan genç-İMO`ya üye olmaya ve yaşamları boyunca mesleğinin itibarını yüceltmek, toplumcu mühendis anlayışını tüm yurtta yaymak için Odalarında örgütlenmeye çağırıyoruz.


İnşaat Mühendisleri Odası
Gaziantep Şubesi Yönetim Kurulu    


 

Dosyalar

(534 KB) (07.08.2020 14:46:17)

PDF uzantılı Makale dosyalarını veya diğer Ek Dosyaları okuyabilmeniz için
Acrobat® Reader®'ın bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir.
Acrobat® Reader® yüklemek için

Okunma Sayısı: 41

Gaziantep Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.